Aukcja 18 / 732

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Jana Höhna jun. wybity w 1685 r. w Gdańsku, Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym na głowie i napis: IOAN III D G REX POLONIARUM, sygn. IH pod popiersiem, Rw: Widok Gdańska, herb i data 1685 i napis w otoku: REG. CIVIT GEDANENS, H-Cz.2495 R3, Racz.213, srebro 28 mm, 13,05 g., patyna

Numer: 732
Opis: POLSKA. medal autorstwa Jana Höhna jun. wybity w 1685 r. w Gdańsku, Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym na głowie i napis: IOAN III D G REX POLONIARUM, sygn. IH pod popiersiem, Rw: Widok Gdańska, herb i data 1685 i napis w otoku: REG. CIVIT GEDANENS, H-Cz.2495 R3, Racz.213, srebro 28 mm, 13,05 g., patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 850 zł
Cena wywoławcza: 680 zł
Cena wylicytowana: 900 zł
Ilość odsłon: 837