Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  ŚREDNIOWIECZE  WĘGRY
148 WĘGRY
Andrzej 1047-1060, denar, Aw: Krzyż i napis w otoku: REX ANDREAS, Rw: Krzyż; w polu trójkąty i napis w otoku: PANONEA, Unger 5, Rethy 12, 0.70 g.
100 zł
80 zł
149 WĘGRY
Andrzej 1047-60, denar, Aw: Krzyż; w polu trójkąciki i napis: REX ANDREAS, Rw: Krzyżyk; w polu trójkąty i napis: REGIA CIVITAS, Unger 4, Rethy 11, Huszar 8, 0.38 g.
80 zł
65 zł
150 WĘGRY
Bela 1172-1196, denar miedziany, Aw: Król z królową na tronach i napis: REX BELA, REX SCS, Rw: Madonna z berłem na tronie i napis: SANCTA MARIA, Rethy 98, Huszar 72, ..
80 zł
95 zł
151 WĘGRY
Bela 1172-1196, denar miedziany, j.w., Unger 114, Rethy 98, Huszar 72, patyna, . 2.930 g.
80 zł
65 zł