Aukcja 13 / 751

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  PLAKIETY

plakieta dwustronna sygnowana STASOW i A GUBE wybita w 1838 r., upamiętniająca sukcesy wojsk rosyjskichw wojnach z Persją, Turcją i Polską, Aw: Widok Łuku Tryumfalnego w Petersburgu, Rw: Pamiątkowy napisw dziesięciu wierszach

Numer: 751
Opis: plakieta dwustronna sygnowana STASOW i A GUBE wybita w 1838 r., upamiętniająca sukcesy wojsk rosyjskichw wojnach z Persją, Turcją i Polską, Aw: Widok Łuku Tryumfalnego w Petersburgu, Rw: Pamiątkowy napisw dziesięciu wierszach ; po bokach zbroje rycerskie, brąz 83.5 x 60.5 mm, wyjątkowo piękna, rzadka i dekoracyjnaplakieta; patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilość odsłon: 347