Aukcja 13 / 1205

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  LITERATURA
« poprzednia :: wróć

K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 384 str. 37 tablic, ilustracje w tekście,komplet, kilka tablic nieoryginalnych, Warszawa 1847, ładnie zachowany egzemplarz z oryginalną okładką i prospek-tem, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1205
Opis: K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 384 str. 37 tablic, ilustracje w tekście,komplet, kilka tablic nieoryginalnych, Warszawa 1847, ładnie zachowany egzemplarz z oryginalną okładką i prospek-tem, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Data sprzedaży: 24-05-1997
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 440 zł
Ilość odsłon: 1108