Aukcja 11 / 697
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
medal autorstwa W. Aleksiejewa wybity w 1826 r. z okazji koronacji Mikołaja I, Aw: Głowa Mikołaja I i napisw otoku, Rw: Kolumna z koroną, nad nią Oko Opatrzności i napisy, w odcinku napis i data, brąz 63 mm, 170.55 g.,ładna patyna
Numer: | 697 |
Opis: | ROSJA. medal autorstwa W. Aleksiejewa wybity w 1826 r. z okazji koronacji Mikołaja I, Aw: Głowa Mikołaja I i napisw otoku, Rw: Kolumna z koroną, nad nią Oko Opatrzności i napisy, w odcinku napis i data, brąz 63 mm, 170.55 g.,ładna patyna |
Stan: | III, Very Fine |
Cena szacunkowa: | 100 zł |
Cena wywoławcza: | 80 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1151