Aukcja 11 / 688

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MEDALE  NIEMCY  Prusy

medal pamiątkowy z 1887 r, sygn. Weigand, Aw: Popiersie dwóch królów pruskich w lewo i daty 1832-1882, na dolnejobrączce napis: WEIGAND SC, Rw: Siedząca postać kobieca z wieńcem laurowym w dłoni, w dłoni tarcza herbowaśląska, w tle dżokej i panorama miasta

Numer: 688
Opis: NIEMCY / Prusy. medal pamiątkowy z 1887 r, sygn. Weigand, Aw: Popiersie dwóch królów pruskich w lewo i daty 1832-1882, na dolnejobrączce napis: WEIGAND SC, Rw: Siedząca postać kobieca z wieńcem laurowym w dłoni, w dłoni tarcza herbowaśląska, w tle dżokej i panorama miasta; u dom napis: 16 SEPT.1832 i W. KULLRICH INV.ET F., srebro 50.5 mm,58.47 g., lekko uderzony na rancie
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1133