Aukcja 11 / 627

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MEDALE  POLSKA

medal z okazji stulecia Pokoju Oliwskiego z roku 1760, autorstwa Luttmera (Hannover), Aw: Widok Gdańskaz fortyfikacjami na pierwszym planie, w głębi statki na morzu, w otoku napis: PACEM QUAM POST CENTUMANNOS COLIMUS... na dole herb Gdańska podtrzymywany przez dwa lwy, Rw: Widok klasztoru w Oliwie, u górygałązki laurowa i palmowa i napis poziomy: AVGVSTO TERTIO REGE POL, w odcinku: OLIVA PACIFERA IIIMAII MDCLX, H-Cz.2935 Rl, Racz.413, srebro 81,5 mm., 188.58 g., drobne uszkodzenia na rancie, ładna patyna

Numer: 627
Opis: POLSKA. medal z okazji stulecia Pokoju Oliwskiego z roku 1760, autorstwa Luttmera (Hannover), Aw: Widok Gdańskaz fortyfikacjami na pierwszym planie, w głębi statki na morzu, w otoku napis: PACEM QUAM POST CENTUMANNOS COLIMUS... na dole herb Gdańska podtrzymywany przez dwa lwy, Rw: Widok klasztoru w Oliwie, u górygałązki laurowa i palmowa i napis poziomy: AVGVSTO TERTIO REGE POL, w odcinku: OLIVA PACIFERA IIIMAII MDCLX, H-Cz.2935 Rl, Racz.413, srebro 81,5 mm., 188.58 g., drobne uszkodzenia na rancie, ładna patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 18-05-1996
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 2 950 zł
Ilość odsłon: 1375