Aukcja 11 / 620

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MEDALE  POLSKA

Zygmunt August- medal wykonany z okazji objęcia tronu królewskiego roboty Dominika Venetusa 1548 r., Aw:Popiersie króla w prawo, z tyłu korona i napis wokół: SIGIS.AVG.REX.POLO.M.G.DVX.LIT.AET S.XXIX (w wieku29 lat), Rw: Orzeł w koronie i napis: ANO.NRI.M.D.XLVIII DOMINICVS VENETVS.FECIT, medal lany w srebrze,cyzelowany i złocony 49.4 mm, 71,30 g., w ozdobnym pudełku XIX-wiecznym sygn. Jean Dębicki a Tarnopol

Numer: 620
Opis: POLSKA. Zygmunt August- medal wykonany z okazji objęcia tronu królewskiego roboty Dominika Venetusa 1548 r., Aw:Popiersie króla w prawo, z tyłu korona i napis wokół: SIGIS.AVG.REX.POLO.M.G.DVX.LIT.AET S.XXIX (w wieku29 lat), Rw: Orzeł w koronie i napis: ANO.NRI.M.D.XLVIII DOMINICVS VENETVS.FECIT, medal lany w srebrze,cyzelowany i złocony 49.4 mm, 71,30 g., w ozdobnym pudełku XIX-wiecznym sygn. Jean Dębicki a Tarnopol
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 18-05-1996
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 7 800 zł
Ilość odsłon: 1511