Aukcja 10 / 926

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  ROSJA

medal historyczny XVIII w., sygn. T.I. (T. Iwanow), Aw: Wielki Książe Światosław, Rw: Scena chrztu księżniczki Olgiw 955 roku, Smirnow 124, brąz 78.5 mm, 145.31 g.

Numer: 926
Opis: medal historyczny XVIII w., sygn. T.I. (T. Iwanow), Aw: Wielki Książe Światosław, Rw: Scena chrztu księżniczki Olgiw 955 roku, Smirnow 124, brąz 78.5 mm, 145.31 g.
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 280 zł
Cena wylicytowana: 280 zł
Ilość odsłon: 1540