Aukcja 10 / 902

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  ODZNACZENIA

odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego, Aw: Krzyż równoramienny z białą emalią, w środku głowaPiłsudskiego, między ramionami krzyża stylizowane litery PW, Rw: Znak grawerski P.U.W.F.i P.W, 2 N WAR-SZAWA/A. NAGALSKI 301/ og, na nakrętce napis: I KRAJ. MEDALJERNIA/ A NAGALSKI WARSZAWABIELANSKA 16, tombak złocony, biała emalia, wyśmienity stan zachowania

Numer: 902
Opis: odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego, Aw: Krzyż równoramienny z białą emalią, w środku głowaPiłsudskiego, między ramionami krzyża stylizowane litery PW, Rw: Znak grawerski P.U.W.F.i P.W, 2 N WAR-SZAWA/A. NAGALSKI 301/ og, na nakrętce napis: I KRAJ. MEDALJERNIA/ A NAGALSKI WARSZAWABIELANSKA 16, tombak złocony, biała emalia, wyśmienity stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 360 zł
Ilość odsłon: 1215