Aukcja 10 / 888

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE

medal pamiątkowy sygnowany J. AUMILLER, wybity w 1937 roku Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie prezydentaIgnacego Mościckiego i napis, Rw: Orzeł państwowy i napisy pamiątkowe, Strzał.832, srebro (punca na rancie) 50.0mm, 68.35 g.

Numer: 888
Opis: medal pamiątkowy sygnowany J. AUMILLER, wybity w 1937 roku Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie prezydentaIgnacego Mościckiego i napis, Rw: Orzeł państwowy i napisy pamiątkowe, Strzał.832, srebro (punca na rancie) 50.0mm, 68.35 g.
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 882