Aukcja 10 / 888
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
medal pamiątkowy sygnowany J. AUMILLER, wybity w 1937 roku Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie prezydentaIgnacego Mościckiego i napis, Rw: Orzeł państwowy i napisy pamiątkowe, Strzał.832, srebro (punca na rancie) 50.0mm, 68.35 g.
Numer: | 888 |
Opis: | medal pamiątkowy sygnowany J. AUMILLER, wybity w 1937 roku Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie prezydentaIgnacego Mościckiego i napis, Rw: Orzeł państwowy i napisy pamiątkowe, Strzał.832, srebro (punca na rancie) 50.0mm, 68.35 g. |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 985