Aukcja 10 / 879
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
medal sygnowany HJ (Jan Hopliński) wybity w 1914 roku z okazji zaślubin Marii Potockiej i Józefa Tyszkiewicza, Aw:Dwie tarcze herbowe i napisy, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, Strzał.305 -RR-, srebro (punca) 25.5 mm, 6.14 g.
Numer: | 879 |
Opis: | medal sygnowany HJ (Jan Hopliński) wybity w 1914 roku z okazji zaślubin Marii Potockiej i Józefa Tyszkiewicza, Aw:Dwie tarcze herbowe i napisy, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, Strzał.305 -RR-, srebro (punca) 25.5 mm, 6.14 g. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 50 zł |
Cena wywoławcza: | 40 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 957