Aukcja 10 / 870
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
medal sygnowany G TEODOR TOLSTOI, wybity w 1828 roku z okazji 250 rocznicy założenia przez Stefana BatoregoUniwersytetu w Wilnie, Aw: Popiersia Batorego i Aleksandra I i napis, Rw: Popiersie Mikołaja I i napis, H-Cz.3620R3, brąz 56 mm, 166.90 g., drobne uszkodzenia w tle
Numer: | 870 |
Opis: | medal sygnowany G TEODOR TOLSTOI, wybity w 1828 roku z okazji 250 rocznicy założenia przez Stefana BatoregoUniwersytetu w Wilnie, Aw: Popiersia Batorego i Aleksandra I i napis, Rw: Popiersie Mikołaja I i napis, H-Cz.3620R3, brąz 56 mm, 166.90 g., drobne uszkodzenia w tle |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 957