Aukcja 10 / 850
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
medal sygnowany h (Jan Höhn jun.) wybity w 1660 roku z okazji zawarcia Pokoju Oliwskiego, Aw: Na tle panoramyGdańska łan zboża, wokół napis: POST BELLUM.., Rw: Napis w 17 wierszach, niżej herb Gdańska, Racz.144,H-Cz.2148 R3, srebro 79.5 mm, 115.78 g., medal ten jest uważany za jedno z najdoskonalszych dzieł Höhna, stangabinetowy, piękna stara patyna
Numer: | 850 |
Opis: | medal sygnowany h (Jan Höhn jun.) wybity w 1660 roku z okazji zawarcia Pokoju Oliwskiego, Aw: Na tle panoramyGdańska łan zboża, wokół napis: POST BELLUM.., Rw: Napis w 17 wierszach, niżej herb Gdańska, Racz.144,H-Cz.2148 R3, srebro 79.5 mm, 115.78 g., medal ten jest uważany za jedno z najdoskonalszych dzieł Höhna, stangabinetowy, piękna stara patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 18-11-1995 |
Cena szacunkowa: | 6 000 zł |
Cena wywoławcza: | 4 800 zł |
Cena wylicytowana: | 4 800 zł |
Ilość odsłon: 1221