Aukcja 10 / 1194

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

F.W.A. Schlickeysen, R. Pallmann- Erklärung des Abkürzungen auf Münzen der neueren Zeit, 563 str., przedruk Berlin 1981,twarda oprawa z obwolutą, bardzo ciekawy podręcznik do opisu i rozpoznawania monet

Numer: 1194
Opis: F.W.A. Schlickeysen, R. Pallmann- Erklärung des Abkürzungen auf Münzen der neueren Zeit, 563 str., przedruk Berlin 1981,twarda oprawa z obwolutą, bardzo ciekawy podręcznik do opisu i rozpoznawania monet
Stan: ,
Cena szacunkowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 72 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 965