Aukcja 10 / 1187

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

J. Kurpiewski- Katalog monet polskich 1506-1586, 246+144 str., dwa katalogi w jednej oprawie, Warszawa 1994, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1187
Opis: J. Kurpiewski- Katalog monet polskich 1506-1586, 246+144 str., dwa katalogi w jednej oprawie, Warszawa 1994, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 318