Aukcja 10 / 1185

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

R. Kiersnowski- Moneta w kulturze wieków średnich, 484 str., ilustracje w tekście, indeksy osób, nazw geograficznychi etnograficznych oraz napisów na monetach, wspaniałe kompedium wiedzy na temat monet średniowiecznych, Warszawa1988, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1185
Opis: R. Kiersnowski- Moneta w kulturze wieków średnich, 484 str., ilustracje w tekście, indeksy osób, nazw geograficznychi etnograficznych oraz napisów na monetach, wspaniałe kompedium wiedzy na temat monet średniowiecznych, Warszawa1988, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 96 zł
Ilość odsłon: 402