Aukcja 10 / 1184

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Cz. Kamiński, J. Żukowski- Katalog monet polskich 1697-1763, 400 str., Warszawa 1980, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1184
Opis: Cz. Kamiński, J. Żukowski- Katalog monet polskich 1697-1763, 400 str., Warszawa 1980, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 400