Aukcja 10 / 1182

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Cz. Kamiński, J. Kurpiewski- Katalog monet polskich 1587-1648, 516 + 119 str., dwa katalogi we wspólnej oprawie,Warszawa 1984 i 1990, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1182
Opis: Cz. Kamiński, J. Kurpiewski- Katalog monet polskich 1587-1648, 516 + 119 str., dwa katalogi we wspólnej oprawie,Warszawa 1984 i 1990, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 349