Aukcja 10 / 1179

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

W.R. Hahn- Moneta Radasponensis. Bayerns Münzprägungen im 9., 10. und 11.Jh., 151 str., 40 tablic ze zdjęciami,Braunschweig 1976, twarda oprawa z obwolutą, podstawowy katalog monet średniowiecznych typu ratyzbońskiego bitychw okresie IX-XI w., pozycja wyczerpana u wydawcy

Numer: 1179
Opis: W.R. Hahn- Moneta Radasponensis. Bayerns Münzprägungen im 9., 10. und 11.Jh., 151 str., 40 tablic ze zdjęciami,Braunschweig 1976, twarda oprawa z obwolutą, podstawowy katalog monet średniowiecznych typu ratyzbońskiego bitychw okresie IX-XI w., pozycja wyczerpana u wydawcy
Stan: ,
Cena szacunkowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 128 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 363