Aukcja 10 / 1179
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
W.R. Hahn- Moneta Radasponensis. Bayerns Münzprägungen im 9., 10. und 11.Jh., 151 str., 40 tablic ze zdjęciami,Braunschweig 1976, twarda oprawa z obwolutą, podstawowy katalog monet średniowiecznych typu ratyzbońskiego bitychw okresie IX-XI w., pozycja wyczerpana u wydawcy
Numer: | 1179 |
Opis: | W.R. Hahn- Moneta Radasponensis. Bayerns Münzprägungen im 9., 10. und 11.Jh., 151 str., 40 tablic ze zdjęciami,Braunschweig 1976, twarda oprawa z obwolutą, podstawowy katalog monet średniowiecznych typu ratyzbońskiego bitychw okresie IX-XI w., pozycja wyczerpana u wydawcy |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 160 zł |
Cena wywoławcza: | 128 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1417