pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 19-02-2018 18:00
Zakończenie: 01-03-2018 20:30 ÷ 22:55
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Order Budowniczych Polski Ludowej
154630
wzór z 1952 roku

13 000 zł

szac. 15 000 zł

1976 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Krzyż Walecznych z miniaturą, 1920
153625
nienumerowany, wykonanie prawdopodobnie Bliski Wschód

390 zł

szac. 150 zł

2241 wyświetleń

11 zakończona
Polska, Krzyż Niepodległości z miniaturą
153626
miniatura z przywieszką metalową

190 zł

szac. 200 zł

854 wyświetleń

8 zakończona
Polska, Medal Niepodległości
Polska, Medal Niepodległości
153627

155 zł

szac. 150 zł

936 wyświetleń

4 zakończona
Polska, Złoty i Brązowy Krzyż Zasługi
153628
wytwórca W. Gontarczyk
I-/II+

310 zł

szac. 100 zł

1979 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Srebrny i Brązowy Krzyż Zasługi
153629
wykonanie W.Gontarczyk
I-/II+

230 zł

szac. 100 zł

357 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal srebrny i brązowy ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat i X lat)
153631
miniaturka do medalu brązowego

125 zł

szac. 100 zł

888 wyświetleń

3 zakończona
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości 1918-1928 z miniaturą i medal pamiątkowy Za Wojnę 1918-1921
153632
II/II-

210 zł

szac. 100 zł

1279 wyświetleń

7 zakończona
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1918 roku
153641

900 zł

szac. 400 zł

761 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Odznaka Strzelec Wyborowy
153659
nakrętka sygnowana Br. Grabski Łódź, oryginalna podkładka

820 zł

szac. 400 zł

1567 wyświetleń

8 zakończona