Polska, ort, 1621

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:36:20
154560
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, SIGI III oraz końcówka napisu PRVS MAS, otwarty herb Sas
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa złotawa patyna
Literatura: Shatalin BD21-13 (R2)

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1553

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  800 zł
4)  680 zł
5)  450 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  230 zł
11)  220 zł
12)  210 zł
13)  190 zł
14)  180 zł
15)  155 zł