Polska, rubel, 1844 MW

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, rubel, 1844 MW

Polska, rubel, 1844 MW

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:05:00
154402
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 MW, Warszawa, rzadka odmiana w tym roczniku - Orzeł z prostym ogonem
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa, nierówna patyna, pięknie zachowana moneta z bardzo dużym połyskiem menniczym
Literatura: Bitkin 418 (R), Berezowski 12.50 zł, Plage 432

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 953

1)  3 500 zł
2)  3 400 zł
3)  2 800 zł
4)  2 700 zł
5)  2 100 zł
6)  1 850 zł
7)  1 650 zł
8)  1 400 zł
9)  960 zł
10)  920 zł