Polska, grosz na stopę polską, 1567

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:30:00
154696
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz na stopę polską, 1567, Tykocin, starsze popiersie z odstającym kołnierzem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3286 (R), Ivanauskas nie notuje tej odmiany

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 954

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  600 zł
4)  600 zł
5)  560 zł
6)  450 zł
7)  440 zł
8)  420 zł
9)  350 zł
10)  290 zł
11)  230 zł
12)  210 zł
13)  175 zł
14)  170 zł
15)  165 zł
16)  160 zł
17)  155 zł