Śląsk, medal z 1744 roku z kometą Klinkenberga - de Chéseaux’a

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:43:20
155014
Opis: Śląsk, medal z 1744 roku z kometą Klinkenberga - de Chéseaux’a, Aw: Kometa na rozgwieżdżonym zimowym niebie, w odcinku data 1744; Rw: W 6 wierszach fragment Listu do Rzymian WER HAT DES HERRN SINN ERKANNT? RÖM XI 34 (Bo kto poznał zamysł Pana, Rz 11,34)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 22 mm srebro 2.88 g, pięknie zachowany, ciemna patyna; bardzo ciekawy medal opisujący kometę Klinkenberga - de Chéseaux’a, która przeleciała na początku 1744 w dość bliskiej odległości od Ziemi i była bardzo dobrze widoczna gołym okiem
Literatura: F.u.S. 4287, Strieboll 1698, Gaedechens 1843

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 662

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  340 zł
5)  310 zł
6)  185 zł