Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:34:40
154380
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, odmiana z 11 piórami w ogonie Orła ułożonymi wachlarzowato, na awersie litery АЧ przebite z HГ, na rewersie z 7 gałązkami w wieńcu z lewej strony
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Bitkin 196, Adrianov 1842ж

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 201

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  520 zł
6)  480 zł