Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:34:20
154379
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1841 СПБ НГ, Petersburg, na obrzeżu СЕР 83 1/3 ПРОБЫ 4 ДОЛ 82 14/25 ДОЛИ
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: nierówna ciemna patyna, ale pięknie zachowany z dużym blaskiem menniczym
Literatura: Bitkin 192, Adrianov 1841а

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 324

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  960 zł
4)  720 zł
5)  700 zł
6)  620 zł
7)  600 zł
8)  520 zł