Polska, talar, 1794

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:00:00
154555
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1794, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia w tle, wytarty, patyna
Literatura: Dav. 1623, Plage 373

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 373

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  600 zł
4)  490 zł
5)  480 zł