Polska, trojak, 1590

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:55:40
154428
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1590, Ryga, mała głowa króla (korona z rozetą), krzyżyk pomiędzy DxG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie rantu na godzinie 2 na awersie, rysa przed twarzą króla
Literatura: Iger R.90.1.e, K.-G. 25

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 219

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł