Polska, ort, 1616

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:51:00
154564
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD16b-5 (R)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 382

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  460 zł
5)  380 zł
6)  350 zł
7)  330 zł
8)  310 zł
9)  300 zł
10)  250 zł
11)  195 zł
12)  190 zł
13)  180 zł