Polska, szeląg, 1614

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, szeląg, 1614

Polska, szeląg, 1614

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:49:20
154596
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szeląg, 1614, Kraków, odmiana ze skróconą datą 1 - 4
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, delikatne wyszczerbienia krążka
Literatura: Kop. 697

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 264

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł