Polska, trojak, 1594

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:46:20
154573
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Wschowa, na awersie znak menniczy na końcu napisu otokowego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Iger W.94.1.b

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 361

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  220 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  125 zł