Polska, ort, 1622

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:36:40
154561
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: piękna kolorowa patyna
Literatura: Shatalin BD22-14 (R)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 290

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  90 zł