Polska, brakteat

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, brakteat

Polska, brakteat

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:24:20
151321
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, brakteat, Elbląg, tarcza z herbem miasta
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.25 g, patyna
Literatura: BRP Prusy C2, Gum.H. 465, Neumann'87 24, Pfau 71-76, Frynas P.18.7, Slg. Marienburg 9209, Kop. 7060 (R3)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 483

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł
4)  40 zł
5)  32 zł
6)  30 zł