Cesarstwo Rzymskie, follis, 295-296

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 20:50:40
154648
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz I Chlorus 305-306 - jako cezar 293-305, follis, 295-296, Heraclea, Aw: Popiersie cesarza w prawo, FL VAL CONSTANTIVS NOB CAES; Rw: Cesarz i Jowisz stojący naprzeciw siebie, trzymający Wiktorię z wieńcem, CONCORDIA MILITVM, u dołu HE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 3.67 g, zielona patyna
Literatura: RIC 15

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 338

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  42 zł