Grecja i posthellenistyczne, obol, VI-V w. pne

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 20:48:20
154336
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Kyzikos, obol, VI-V w. pne, Aw: dzik zwrócony w lewo, na ramieniu dzika litera K, za nim tuńczyk, Rw: głowa lwa w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.38 g
Literatura: Sear 3850, SNG France 386

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 535

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  110 zł
7)  105 zł