Węgry, 15 krajcarów, 1696 CH

Węgry, 15 krajcarów, 1696 CH

Węgry, 15 krajcarów, 1696 CH

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 22:12:20
201918
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 15 krajcarów, 1696 CH, Pressburg (Bratysława)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wygięcie z walca, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Her. 1103, Huszar 1442

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 930

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł