Polska, trojak, 1794 MV

Polska, trojak, 1794 MV

Polska, trojak, 1794 MV

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:36:20
132818
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1794 MV, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.94.1.a, Plage 206, Plage-miedź 290

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1249

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  370 zł
4)  320 zł
5)  280 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  150 zł
10)  140 zł
11)  95 zł