Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 20:59:40
132909
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, na awersie PRVS MAS, na rewersie bardzo rzadka odmiana z napisem NECNO SVE i otwartym herbem Sas
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin - nie notuje takiego wariantu (aw: typ 7, rw: typ 11)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1036

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  450 zł
5)  320 zł
6)  280 zł
7)  250 zł
8)  240 zł