Polska, trojak z miedzi karajowej, 1792 WM

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:36:00
132817
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak z miedzi karajowej, 1792 WM, Warszawa, na rewersie napis polski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadka odmiana z literami WM, patyna
Literatura: Iger WA.92.4.a, Plage 204, Plage-miedź 287

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1329

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 000 zł
4)  980 zł
5)  560 zł
6)  520 zł
7)  500 zł
8)  490 zł
9)  450 zł
10)  440 zł
11)  410 zł
12)  390 zł