Niderlandy, talar z kontrmarką Zelandii z lat 1573-1574

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:59:20
202038
Opis: Niderlandy - Zelandia, talar z kontrmarką Zelandii z lat 1573-1574, Owalna kontrmarka z herbem Zelandii nabita na awersie patagona Filipa II z 1569 z Geldrii
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, patyna
Literatura: Delmonte 141.E

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1224

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  340 zł
7)  300 zł
8)  260 zł
9)  240 zł