Niemcy, ort, 1698 SD

Niemcy, ort, 1698 SD

Niemcy, ort, 1698 SD

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 22:08:00
132880
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, ort, 1698 SD, Królewiec
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: v. Schr. 735b

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 153

1)  46 zł