Niemcy, srebrna odbitka dwudukata wagi ćwierćtalara, 1688

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 22:07:40
132833
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, srebrna odbitka dwudukata wagi ćwierćtalara, 1688, Berlin, wybity z okazji hołdu w Berlinie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 6.63 g, patyna
Literatura: Brockmann 311, Slg. Henckel 1036, Slg. Killisch 2010

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 302

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  310 zł