Niemcy, medal zaślubinowy z 1795 roku autorstwa Kajetana Destouches wybity z okazji zaślubin Karola Teodora z Marią Leopoldyną A

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 22:07:00
132887
Opis: Niemcy - Bawaria - Karol Teodor 1777-1799, medal zaślubinowy z 1795 roku autorstwa Kajetana Destouches wybity z okazji zaślubin Karola Teodora z Marią Leopoldyną A, Aw: Popiersie młodej pary w prawo, CAR THEOD C P R B D ELECT & MAR LEOPOL FERD A A FIL; Rw: Lew stojący w lewo, podtrzymujący tarczę barawską, MEMORIÆ CONNVBII AVGVSTI, w odcinku DEVOTISSIMI ORDINES MDCCVC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 33 mm, 14.38, ciemna patyna, podrapane tło
Literatura: Witt. 2317

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 367

1)  75 zł