Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, 1626

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 22:03:40
201983
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/4 patagona, 1626, Bruksela
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonym stemplem rewersu
Literatura: Delmonte 311

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 93

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł