Niderlandy, talar (Zilveren dukaat), 1695

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:58:20
202027
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar (Zilveren dukaat), 1695
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna na awersie
Literatura: Delmonte 971, Purmer Wf37, Dav. 4908

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 183

1)  155 zł
2)  150 zł