Polska, 30 (kopiejek), bez daty

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:53:40
132892
Opis: Polska - Łopiennik- dobra (pow. krasnystawski), 30 (kopiejek), bez daty, Aw: Inicjały L.W., wokoło DOBRA ŁOPIENNIK; Rw: Na tle kotwicy i berła kwadrat z nominałem 30
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 25 mm, nieznany dotychczas w literaturze, rysa na awersie, ciemna patyna
Literatura: Sikorski III s.15 (Rx) - ale nie notuje tego nominału

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 169

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  125 zł