Polska, żeton na 5 (groszy), 1871

Rozpoczęcie: 21-11-2016 18:00
Zakończenie: 01-12-2016 21:52:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:52:20
132900
Opis: Polska - Brzezno, A. Konczewski i J. Konczewski, żeton na 5 (groszy), 1871, jednostronnie 5 1871 AK JK
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17 mm, odbite puncami jednostronnie na kawałku blaszki, wielka rzadkość
Literatura: nienotowane w literaturze

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 62